Kochani! Nasza strona jest w przebudowie.
Zmieniamy się na lepsze dla Was :)

Optyk Przybylscy - MY WAS WIDZIMY

ul. Cieszkowskiego 38, 62-020 Swarzędz
KONTAKT TEL: 61 30 70 111
E MAIL: salon@optykprzybylscy.com

MY WAS WIDZIMY

Naszą misją jest świadczenie dobrego widzenia. Działamy z hasłem „Widzisz lepiej, czujesz bardziej, żyjesz piękniej”

Optyk Przybylscy to dwa nowoczesne Salony optyczne w Swarzędzu oferujące profesjonalne badania wzroku. W Salonie optycznym działamy z pasją od 2004 roku i pomagamy w lepszym widzeniu. Jest to rodzinna firma, której wartością jest dawanie.

DZIECIOM DZIECIŃSTWA, KOBIETOM KOBIECOŚCI, MĘŻCZYZNOM SIŁY.

Wierzymy, że w życiu ważne jest dostrzeganie potrzeb innych i dawanie radości.

Działalność naszych  Salonów oraz gabinetów współpracuje z naszą pracownią szlifierską. Dzięki której Klienci otrzymują precyzyjnie i sprawnie wykonane okulary. Świadczony przez nas serwis jest wysokiej jakości i szeroko wykracza poza standardy świadczonych usług na rynku optycznym.

Jesteśmy optykiem, w którym nie działamy szablonowo – dzięki elastycznemu podejściu do klienta jesteśmy w stanie spełnić okularowe marzenia. Dla naszych specjalistów Wasze potrzeby są najważniejsze. Naszą dumą jest każda para okularów powstała w naszej pracowni.

Cały zespół Optyk Przybylscy świadczący pomoc w doborze okularów dla Klientów jest po profesjonalnych szkoleniach Stylista Opraw Okularowych Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego.    Zajmujemy się  stylistycznym doborem opraw okularowych polegającym na określeniu stylu urody, odkryciem kolorów spójnych z naszą cerą, włosami oraz stylem.