Kochani! Nasza strona jest w przebudowie.
Zmieniamy się na lepsze dla Was :)

Optyk Przybylscy - MY WAS WIDZIMY

ul. Cieszkowskiego 38, 62-020 Swarzędz
KONTAKT TEL: 61 30 70 111
E MAIL: salon@optykprzybylscy.com

Większość nowoczesnych firm wykorzystuje w swojej pracy komputery. Oprócz tego,  że urządzenia elektroniczne usprawniają pracę powodują jednocześnie duże obciążenie dla oczu. Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych  warunków pracy, w czym oferujemy Państwu naszą pomoc.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych  w monitory ekranowe (Dz.U. nr 148, poz. 973) pracodawca ma obowiązek zaopatrzenia w okulary korygujące wzrok z powłoką antyrefleksyjną.

W związku z powyższym proponujemy wykonanie kompleksowego badania oczu oraz wykonanie kompletnych okularów indywidualnie dla każdego z pracowników Państwa firmy w bardzo korzystnych cenach.

W celu uzyskania większej ilości informacji a także w sprawie przygotowania oferty pod Państwa indywidualne oczekiwania i potrzeby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 61 30 70 111, e-mail: salon@optykprzybylscy.com